Księgowość? To dopiero początek!

Indywidualna 

obsługa księgowa

Najlepsza

kawa... :)

Zostaw swoje dane

oddzwonimy do Ciebie!

Program 

Lemon Benefit

Szybki kontakt

 

 

Dostęp do danych

księgowych online 24h

Obieg dokumentów

online

Reprezentacja 

przed Urzędami

Odbiór dokumentów

z siedziby firmy Klienta

Interesujące?

następny krok należy do Ciebie!

Z chwilą przekroczenia progu LemonTax zostanie przydzielony Ci Twój osobisty księgowy, który w razie potrzeby udzieli porady w zakresie podatków, rozliczeń oraz rachunkowości. 

,

Chciałbyś na bieżąco śledzić wyniki finansowe Twojej spółki? 

A może jest Ci potrzebne podsumowanie księgi przychodów rozchodów lub ewidencja ryczałtu? Wszystko to i wiele więcej dostępne 24 godziny na dobę dzięki naszemu panelowi komunikacji z klientem online! 

01

03

W biznesie czas to pieniądz. Twój pieniądz. Rozumiemy to doskonale, dlatego zadbaliśmy o to, aby kontakt z Twoim księgowym był szybki i łatwy. Osobiste spotkanie? Zapraszamy! Bezpośredni kontakt telefoniczny, mailowy, live chat? Wszystko do Twojej dyspozycji! 

02

Nie chcesz dostarczać dokumentów w wersji papierowej? Od dziś nie musisz tego robić. Wyślij skan dokumentów bezpośrednio do naszego systemu.

Wygodne, szybkie i bezpieczne. 

,

04

Nie czujesz się komfortowo w kontaktach z ZUS-em lub Urzędem Skarbowym? A może cienisz swój czas i nie chcesz go tracić na dopełnianie piętrzących się formalności w niekończących się kolejkach? LemonTax ureguluje większość spraw w Twoim imieniu! 

05

Cenisz sobie tradycyjny sposób komunikacji z biurem rachunkowym? Chciałbyś dostarczać dokumenty w wersji papierowej, a nie masz czasu na osobistą wizytę? Nie ma problemu! Nasz kurier odbierze dokumenty bezpośrednio z siedziby Twojej firmy!

06

W zależności od wybranego pakietu będziesz mógł całkowicie za darmo otrzymać nową stronę WWW Twojej firmy oraz nabyć pakiet sportowy lub medyczny dla Ciebie i Twojej rodziny. Programem mogą być też objęci Twoi pracownicy i współpracownicy!

07

Od czasu do czasu warto po prostu zwolnić tempo. W LemonTax  zawsze czekają na Ciebie mili, uśmiechnięci ludzie, serdeczna atmosfera i dobra, gorąca kawa :) 

08

Składając zapytanie ofertowe za pośrednictwem powyższego formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ADW Solutions Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (80-309 Gdańsk ) przy ul. Grunwaldzkiej 411 w celach kontaktowych i marketingowych. Podanie danych jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Imię i Nazwisko
Nr telefonu
Adres e-mail
Która usługa Cię interesuje?
Pełna księgowość - pakiety księgowe już od 249,00 zł netto / mc
Księga przychodów i rozchodów -  pakiety księgowe już  99,00 zł netto / mc
Ewidencja ryczałtu -  pakiety księgowe już od 69,00 zł netto / mc
Kadry i płace - pakiety już od 20,00 zł netto m-c / za osobę
Założenie firmy - już od 99,00 zł netto
Doradztwo podatkowe
Dodatkowe usługi w ramach programu LemonBenefit
Chcę otrzymać więcej informacji na temat darmowej strony www dla mojej firmy
Chcę otrzymać więcej informacji na temat pakietu sportowego
Chcę otrzymać więcej informacji na temat pakietu medycznego
Nie jestem zainteresowany
WYŚLIJ ZAPYTANIE
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Imię i Nazwisko
Nr telefonu
Adres e-mail
Która usługa Cię interesuje?
Pełna księgowość
Księga przychodów i rozchodów
Ewidencja ryczałtu
Kadry i płace
Założenie firmy
Doradztwo podatkowe
Dodatkowe usługi w ramach programu LemonBenefit
Darmowa strona www dla mojej firmy
Pakietu sportowy multisport
pakietu medycznego
Nie jestem zainteresowany
WYŚLIJ ZAPYTANIE
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

W biznesie czas to pieniądz. Twój pieniądz. Zależy nam, aby kontakt z Twoim księgowym był szybki i łatwy. Osobiste spotkanie? Kontakt telefoniczny, mailowy, live chat? Wszystko do Twojej dyspozycji! 

Wybierz pakiet księgowy i odbierz darmową stroną WWW Twojej firmy!  Możesz również nabyć pakiet sportowy lub medyczny dla Ciebie i Twojej rodziny. Programem mogą być też objęci Twoi pracownicy i współpracownicy!

Chciałbyś na bieżąco śledzić wyniki finansowe Twojej spółki? W LemonTax wszystkie dane księgowej są  dostępne 24 godziny na dobę dzięki naszemu panelowi komunikacji z klientem online! 

Nie czujesz się komfortowo w kontaktach z ZUS-em lub Urzędem Skarbowym? A może nie chcesz tracić  czasu na dopełnianie piętrzących się kolejkach . LemonTax 

ureguluje większość spraw w Twoim imieniu! 

Zamów online!

 

copyright © 2017 by LemonTax, all rights reserved.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz je wyłączyć. 
Dowiedz się jak

 

 

 

PANEL KLIENTA